Czy mi się podobało? chyba nie . Zły czas na i zwadzenie gorąco i nic się nie dzieje .Warto jednak pojechać jak podają przewodniki ok 20 sierpnia kiedy odbywa się jarmark.Myślę ,że zobaczenie pokazów jazdy konnej też godne polecenia Pokazy odbywają się dwa razy dziennie pod warunkiem że zbierze się grupa 8 osób o godz 14;00 oraz 16;00 ,pokaz trwa 1godz 30 min.Nam się jednak nie udało.Zdjęcia bardzo słabej jakości z powodu mocnego słońca i słabego aparatu w telefonie.